Katalóg MAGILINE na stiahnutie

Inovácia a kvalita

Unikátna konštrukcia s variabilnou hĺbkou 1,2–1,5 m

Patentovaná modulárna štruktúra využíva ztratené bednenie polypropylenových panelov.

Vďaka tomu sú naše bazény samo-stabilizačné, bez nutnosti dalšieho vystuženia.

Plne modulárne bazény sú preto robustné a zároveň flexibilné. Výstavba je tak rychlejšia a jednodušia, pretože vyžaduje ménej zemných prác.

Najúčinnejší filtračný systém na trhu

Unikátna technólogia zaisťuje 100%-nú kvalitu vody. Pre Vás to znamená úplné pohodlie a bezpečie bez podráždených očí.

Vysoký výkon, ekonomická prevádzka, jednoduchosť konštrukcia a nenarušená estetika. To je filtrácia FX Line a technológia Perfect Filter.

Šikovný bazén Magiline: 100% potešenia bez obmezdení

Patentovaná technológia Imagi je jediné integrované automatické riešenie pre domáce použitie na trhu. Naviac s možnosťou ovládania na diaľku.

Získate vďaka nemu 100% čistú a zdravú vodu, ktorá si udržuje ideálnu teplotu. Bez obmedzenia, s maximálnym dôrazom na úspornosť a ekológiu.

Stavba bazénu MAGILINE

Od výkopu ku kúpaniu

Bazény Magiline využívajú monolitickú železobetónovú konštrukciu, ktorej pevnosť je porovnateľná so základmi domu. Vďaka tomu majú bezkonkurenčne dlhú životnosť a my sami im veríme natoľko, že na konštrukciu poskytujeme 30 ročnú záruku.

Povrchovú úpravu vnútorných stien tvorí tzv. liner. Ide o vysoko kvalitnú PVC fóliu, ktorá robí bazén vodotesným. Ponúkame ju vo viac ako 20 farebných prevedeniach a vzoroch. Životnosť materiálu je 15 a viac rokov, prvých desať rokov naviac pokrýva záruka.

Stavbu vykonávajú iba naši profesionálny pracovníci s viac než deväťročnou praxou, ktorí sú každoročne školení priamo u výrobcu Magiline vo Francúzku.

Celková doba stavby je zvyčajne jeden mesiac. Realizácia prebieha behom desať pracovných dní, ktoré sú rozdelené trojtýždennou technologickou prestávkou. Ta je nutná pre správne vyzretie betónového monolitu. Po dohode môžeme zrealizovať aj pochôdzne plochy okolo bazéna.

Variabilný systém Magiline počíta s možným budúcim rozšírením o ľubovoľný typ ohrevu alebo filtrácie vody pomocou morskej soli.

Prestrešenie bazéna

Kúpanie za akýchkoľvek podmienok

Nenechajte počasie rozhodovať o tom, kedy sa budete kúpať. Prestrešenie vás pred ním ochráni a udrží vodu teplú za každých okolností. Naviac Vám výrazne uľahčí čistenie a údržbu.

 

Používame výhradne zastrešenie od českého výrobcu ALUKOV. Vďaka mnohoročnej spolupráci sa môžeme zaručiť za jeho maximálnu možnú kvalitu. Vybrať si môžete z mnoho rôznych prevedení, od jednoduchých nízkych zastrešení až po vysoké, prípadne aj kombináciu viac typov.