bazén Magiline logo

Bazény Magiline

Bazény Magiline sú veľmi vyhľadávané v celom svete o čom svedčí, že ich nájdete vo vyhľadávačoch na internete takmer úplne v každej krajine. Jedná sa o bazény francúzkej technológie. Prvé monolitové bazény na Slovensko prišli presne z Francúzka. 

Bazény Magiline sú plne izolované vďaka stavbe z monolitických blokov. Výstavba bazénov Magiline je veľmi rýchla vďaka plne izolovaných monolityckých blokov so železnou konštrukciou, ktoré sa zalievajú betónom naraz. Pri vyliatej základovej doske a zaliatych blokoch je už len potrebné natiahnuť fóliu, ktorá je vyrábaná a dodávaná presne na rozmer.

Bazény Magiline patria do strednej cenovej skupiny bazénov do zeme. V jednom balíku dostanete plne izolovaný inteligentný bazén s ovládaním cez mobil s maximálne rýchlou výstavbou. Výstavba bazéna sa dodáva na kľúč a trvá pri vhodných podmienkach len pár dní a svoj bazén si môžete veselo užívať.

Neváhajte sa na nás obrátiť s akýmikoľvek otázkami a my Vám radi všetko o bazénoch Magiline vysvetlíme. 

Katalóg MAGILINE na stiahnutie

Inovácia a kvalita

Unikátna konštrukcia s variabilnou hĺbkou 1,2–1,5 m

Patentovaná modulárna štruktúra využíva ztratené bednenie polypropylenových panelov.

Vďaka tomu sú naše bazény samo-stabilizačné, bez nutnosti dalšieho vystuženia.

Plne modulárne bazény sú preto robustné a zároveň flexibilné. Výstavba je tak rychlejšia a jednodušia, pretože vyžaduje ménej zemných prác.

bazén Magiline
bazén Magiline

Najúčinnejší filtračný systém na trhu

Unikátna technólogia zaisťuje 100%-nú kvalitu vody. Pre Vás to znamená úplné pohodlie a bezpečie bez podráždených očí.

Vysoký výkon, ekonomická prevádzka, jednoduchosť konštrukcia a nenarušená estetika. To je filtrácia FX Line a technológia Perfect Filter.

Šikovný bazén Magiline: 100% potešenia bez obmezdení

Patentovaná technológia Imagi je jediné integrované automatické riešenie pre domáce použitie na trhu. Naviac s možnosťou ovládania na diaľku.

Získate vďaka nemu 100% čistú a zdravú vodu, ktorá si udržuje ideálnu teplotu. Bez obmedzenia, s maximálnym dôrazom na úspornosť a ekológiu.

ovládanie inteligentného bazéna magiline

Stavba bazénu MAGILINE

Od výkopu ku kúpaniu

Bazény Magiline využívajú monolitickú železobetónovú konštrukciu, ktorej pevnosť je porovnateľná so základmi domu. Vďaka tomu majú bezkonkurenčne dlhú životnosť a my sami im veríme natoľko, že na konštrukciu poskytujeme 30 ročnú záruku.

Povrchovú úpravu vnútorných stien tvorí tzv. liner. Ide o vysoko kvalitnú PVC fóliu, ktorá robí bazén vodotesným. Ponúkame ju vo viac ako 20 farebných prevedeniach a vzoroch. Životnosť materiálu je 15 a viac rokov, prvých desať rokov naviac pokrýva záruka.

Stavbu vykonávajú iba naši profesionálny pracovníci s viac než deväťročnou praxou, ktorí sú každoročne školení priamo u výrobcu Magiline vo Francúzku.

Celková doba stavby je zvyčajne jeden mesiac. Realizácia prebieha behom desať pracovných dní, ktoré sú rozdelené trojtýždennou technologickou prestávkou. Ta je nutná pre správne vyzretie betónového monolitu. Po dohode môžeme zrealizovať aj pochôdzne plochy okolo bazéna.

Variabilný systém Magiline počíta s možným budúcim rozšírením o ľubovoľný typ ohrevu alebo filtrácie vody pomocou morskej soli.

Prestrešenie bazéna

Kúpanie za akýchkoľvek podmienok

Nenechajte počasie rozhodovať o tom, kedy sa budete kúpať. Prestrešenie vás pred ním ochráni a udrží vodu teplú za každých okolností. Naviac Vám výrazne uľahčí čistenie a údržbu.

Používame výhradne zastrešenie od českého výrobcu ALUKOV. Vďaka mnohoročnej spolupráci sa môžeme zaručiť za jeho maximálnu možnú kvalitu. Vybrať si môžete z mnoho rôznych prevedení, od jednoduchých nízkych zastrešení až po vysoké, prípadne aj kombináciu viac typov.